Arrivederci van Sam Gooris: het ongelooflijke verhaal achter dit succesnummer
Sam Gooris Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen.
Sam Gooris

Sam Gooris Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen. De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973.
Sam Gooris

Zomerhit

"Dat mensen er zo positief op reageren, en zich amuseren: dat doet deugd", Sam Gooris
Sam Gooris
Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen.
, full_html
Lees meer
Sam Gooris
Sam Gooris is een Vlaamse zanger. Hij is getrouwd met Kelly Pfaff en heeft 2 kinderen.
, full_html
Sam kent de schrijvers van het nummer al meer dan dertig jaar en Arrivederci hadden zij al vijftien jaar geleden geschreven en voorgesteld aan zijn toenmalig management, zonder dat Sam ervan af wist.
“Maar het was dus meant to be dat ik dit zou zingen. En dat mensen er zo positief op reageren, en zich amuseren: dat doet deugd.”
“Ik had nooit kunnen dromen dat het een hit zou worden, laat staan de potentiële Zomerhit De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973.
Zomerhit
