Chris Van Tongelen wil misverstand rechtzetten: "Geen 10.000 euro"

Chris Van Tongelen Chris Van Tongelen is een Vlaamse acteur, toneelregisseur, zanger en muziekproducent. Hij heeft meegedaan in 'Familie'. Hij is lid van De Romeo's. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche. De Romeo's is een Vlaamse groep. Ze zingen schlagermuziek. Hun bekendste nummer is 'Viva De Romeo's'.
Chris Van Tongelen
Familie
De Romeo's
Chris Van Tongelen Chris Van Tongelen is een Vlaamse acteur, toneelregisseur, zanger en muziekproducent. Hij heeft meegedaan in 'Familie'. Hij is lid van De Romeo's. Gunther Levi is een Vlaamse zanger en acteur. Hij speelt mee in 'Familie' en hij zingt mee in De Romeo's. Davy Gilles is een Vlaams zanger en acteur. Hij heeft meegedaan in o.a. 'Familie'. Hij maakt deel uit van de 2 groepen 'De Romeo's' en 'Sasha en Davy'. De Romeo's is een Vlaamse groep. Ze zingen schlagermuziek. Hun bekendste nummer is 'Viva De Romeo's'.
Chris Van Tongelen
Gunther Levi
Davy Gilles
De Romeo's
"Alleen al in juli en augustus treden wij 60 keer op", bevestigt Chris aan 'Het Laatste Nieuws'. Chris wil daarbij graag nog iets rechtzetten. "Wij vragen geen 10.000 euro per optreden, zoals de kranten beweerden.
"Wij krijgen 'slechts' 5.450 euro. Dat bedrag moeten we bovendien onder zeven mensen verdelen", klinkt het. "Ik besef natuurlijk wel dat wij niet slecht verdienen."