Karen Damen met de handen in het haar: "Moet ik de politie inschakelen?"

door: COS
Karen Damen als Vanessa in 'Familie'
Afbeelding bron: VTM

Karen Damen zien we binnenkort niet alleen als Vanessa in 'Familie', maar ook als Maud in de nieuwe VTM-telenovelle 'Milo'. Ze bereidt zich ook voor op haar onewomanshow.

Karen Damen mag op professioneel vlak niet klagen. Toch zit er haar iets dwars. Ze werd de afgelopen tijd immers het slachtoffer van internetoplichters. Ze gebruiken Karens naam om mensen in de val te lokken en geld af te troggelen.

"Het is heel vreemd allemaal. Mijn man vroeg me nog of ik hieromtrent niks moest posten", zegt Karen in Dag Allemaal. "Antony vreest dat ik op de duur nog verantwoordelijk kan worden gesteld mochten mensen op die link klikken en geld verliezen door 'mijn' schuld."

"Maar wat kan ik hieraan doen? Moet ik de politie inschakelen? Heeft dat zin?", vraagt ze zich af. Door het verhaal in Dag Allemaal te delen hoopt ze haar plicht te hebben gedaan om mensen te waarschuwen. "Nog een laatste waarschuwing: trap alsjeblieft niet in die val!"