Margriet Hermans geveld door het coronavirus: “Belabberd”

De vierde golf is volop aan de gang, en dat heeft ook Margriet Hermans Margriet Hermans is een zangeres, presentatrice en voormalig politica. Ze heeft een dochter Celien Deloof.
Margriet Hermans
De besmetting liep Margriet Hermans Margriet Hermans is een zangeres, presentatrice en voormalig politica. Ze heeft een dochter Celien Deloof.
Margriet Hermans
Toen haar dochter Celien Deloof dat hoorde, weigerde ze op bezoek te komen totdat zij en Frank zich hadden getest. Ze stak daarom twee zelftests in de brieven bus. En inderdaad, het was prijs.
“Inmiddels kan ik weer lachen, gelukkig”, klinkt het bij Margriet. “Maar ik heb me wel belabberd gevoeld.” Op een beetje vermoeidheid na zijn zij en Frank weer “in topvorm”. Ze is ervan overtuigd dat ze dat aan de vaccinatiecampagne te danken heeft.