Sam Gooris blikt terug op deelname van dochter Shania in ‘Dancing With The Stars’: “Mooiste wat er is als vader”

Expeditie Gooris
Afbeelding bron: VTM

Sam Gooris staat deze zomer in zowat heel Vlaanderen op het podium. Tussendoor zijn er ook nog eens de opnames van het nieuwe seizoen van ‘Expeditie Gooris’. Eerder dit jaar nam dochter Shania Gooris deel aan ‘Dancing With The Stars’. Sam blikt terug.

Shania Gooris schopte het tot de finale van het VTM-programma Dancing With The Stars. Een hele prestatie, want Shania had geen danservaring. “Ze heeft het fantastisch gedaan,” merkt haar vader Sam Gooris op in TV-Familie. “Ik was supertrots.”

"Shania heeft het danstalent van haar moeder"

“Het danstalent heeft ze van haar vader. Zelf ben ik wat onhandig op de dansvloer,” zegt hij. “Shania ging goed om met de druk en bleef altijd rustig. Het mooiste als vader is om je dochter te zien groeien.”

Sam kon niet altijd gaan supporteren voor zijn dochter

Shania kon telkens rekenen op een flinke schare supporters. Ook haar grootouders kwamen kijken. “Ik kon de show helaas niet altijd volgen door mijn werk,” zegt Sam. “Maar ik ben toch een paar keer gaan supporteren.”

Shania zet haar studies op nummer één

Tv-makers staan intussen in de rij om met Shania samen te werken, maar zelf hield ze die boot altijd af. “Haar studies stonden altijd op nummer één,” klinkt het bij Sam. “Shania is zopas afgestudeerd in marketing, en ik hoop dat ze alles met volle goesting zal aanpakken. En dan zien we wel wat de toekomst brengt.”

Nieuw seizoen van 'Expeditie Gooris' draait om cityshoppen

Shania is binnenkort ook weer te zien in het nieuwe seizoen van Expeditie Gooris. Dat programma wordt speciaal aangepast voor haar. Shania wil deze zomer graag werk zoeken en kan dus niet zomaar drie weken naar het buitenland vertrekken. Daarom gaat de familie in het nieuwe seizoen cityshoppen, zodat Shania haar ambities kan combineren met het programma.