Het is zover! Ex-K3’tje Klaasje Meijer en vriend Max zijn klaar voor volgende stap in hun relatie
Klaasje Meijer Klaasje Meijer is een zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
Klaasje Meijer

K3

En het koppel kondigt fantastisch nieuws aan: “Geen Lowlands maar Highlands dit jaar… WIJ ZIJN VERLOOFD”, schrijft Klaasje op dinsdag op haar Instagram.
Samen trekken ze door het bergachtige landschap, maar in een video bij de post zien we het stel ook heerlijk genieten.
Superromantische beelden van Klaasje en Max
Zo deelt Klaasje enkele vakantiebeelden die hen beiden op een schommel tonen en hoe ze samen in het water wat afkoelen. Maar vooral haar verlovingsring, verstopt achter een roze bloem, spreekt natuurlijk boekdelen.
En de foto van een innige kus maakt het geheel ook voor haar volgers superromantisch. Wij wensen Klaasje en Max alleszins veel geluk samen en kijken al uit naar hun trouwfeest. Wordt zeker vervolgd!