Pech voor de Meilandjes na opnames nieuw seizoen: "Eén drama"
Het komende seizoen van 'Chateau Meiland Chateau Meiland is een Nederlandse realitysoap. Het gaat over het dagelijkse leven van de familie Meiland.
Chateau Meiland
Momenteel wordt het tweede deel van de opnames van 'Chateau Meiland Chateau Meiland is een Nederlandse realitysoap. Het gaat over het dagelijkse leven van de familie Meiland.
Chateau Meiland
"We hadden vreselijk weer: regen, harde wind...", vertelt Martien Meiland Martien Meiland is een Nederlands interieurontwerper, presentator en mediapersoonlijkheid.
Martien Meiland
"Toen ik thuiskwam, was de tuin helemaal geruïneerd", klaagt Martien. "Ik had allemaal heel leuke bakken met petunia's. Als het gaat regenen, gaan die tere plantjes allemaal kapot."
"Dus het was één drama. Ik moest alles weer opnieuw aanschaffen." "En de robotmaaier was er halverwege mee gestopt, dus het gras stond zó hoog", voegt Erica Meiland Erica Renkema heeft met Martien Meiland twee dochters, Montana en Maxime. Ze is te zien in Chateau Meiland.
Erica Meiland
