Kobe Ilsen en zijn vriendin gaan voor ongewone bevalling: "Sara wil het graag op die manier doen"

Presentator Kobe Ilsen Kobe Ilsen is een Vlaamse presentator. Hij heeft al heel wat programma's voor de VRT gepresenteerd.
Kobe Ilsen
In afwachting van de bevalling heeft Kobe Ilsen Kobe Ilsen is een Vlaamse presentator. Hij heeft al heel wat programma's voor de VRT gepresenteerd.
Kobe Ilsen
"We gaan hypnobirthing doen", vertelt Kobe op MNM. "Het is een soort ademtechniek waardoor je jezelf in een soort trance kunt brengen. Dan heb je geen epidurale nodig."
"Sara wil het graag op die manier doen", klinkt het. De twee hebben samen vijf cursussen van 2,5 uur gedaan, waarin ze de juiste ademtechniek hebben geleerd. Wat juist zijn rol zal zijn tijdens de bevalling, daar is Kobe een beetje vaag over. "Ik moet haar rots zijn", zegt hij.