Prinses Delphine zorgt voor de nodige sfeer bij de MIA’s, met een knipoog naar het koningshuis
Prinses Delphine zette dit jaar haar eerste stappen in de showbizz met haar deelname aan ‘Dancing With The Stars 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Dancing With The Stars

Zaterdag werden de MIA’s, Music Industry Awards, uitgereikt. Dit jaar was het een bijzondere dubbeleditie waarin artiesten uit zowel 2020 als uit 2021 wordt geëerd.
Prinses Delphine had er duidelijk zin in. Royaltywatcher Wim Dehandschutter plaatste zelfs een fragment van de uitreiking op Twitter.
Prinses Delphine gebruikte humor om haar aankondiging te doen en verwees duidelijk naar haar achtergrond. “I am not a queen. But I have learned a lot on how to celebrate from Queen”. Zo sprak Delphine de mensen in de zaal toe. En ze liet daarna de iedereen meeklappen op de ritmische beats van ‘We Will Rock You”