Kürt Rogiers krijgt het te horen van zijn dochters over ‘Familie’: “Valt niet goed bij hen”

Kurt Rogiers
Afbeelding bron: Instagram @kurtrogiers

Kürt Rogiers speelt in ‘Familie’ de rol van Lars. Hij heeft twee dochters die niet te spreken zijn over zijn rol in de soap.

In ‘Familie’ heeft Lars een veel jongere vriendin, Stefanie. “De meisjes volgen dat op TikTok, en néé, dat valt niet goed bij hen,” licht de acteur toe in Nina.

“Ze hebben ook opgevangen dat ik in ‘Medisch Centrum West’ weer iemand speel die wat rommelt met vrouwen. En dan zeggen ze: ‘Maar papa, waarom toch?’”

De dochters van Kürt Rogiers vinden het maar niets dat zijn personage in 'Familie' een veel jongere vriendin heeft

Het is aan Kürt om uitleg te geven. Zijn vrouw Els kijkt graag toe.

“Dan zie ik Els achterover leunen in haar stoel, smakelijk luisterend naar hoe ik aan mijn dochters uitleg dat er een intimiteitscoach op de set aanwezig is en dat het allemaal heel technisch is,” besluit Kürt.