Sabine Hagedoren heeft prettig nieuws: "Ideaal weer voor barbecue of terrasje"

Weervrouw Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren
Dinsdag werd een mooie zomerdag, met temperaturen rond 25 à 26 graden in het binnenland en 21 graden aan de kust.
"Zomerse warmte dus, zeker ideaal om de barbecue boven te halen of om ergens op een terras te gaan zitten. Er zijn wat stapelwolken, maar het blijft droog", zei Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren
De komende nacht bedragen de minima 11 tot 16 graden. "Er komen meer wolken opdagen, het kan een beetje druppelen, maar het stelt niet al te veel voor."
"De komende dagen wordt het allemaal wat wisselvalliger. Belgisch zomerweer, dus af en toe kan er al eens iets vallen."
"Woensdag zijn er een aantal buitjes mogelijk in de loop van de dag. Het kwik klimt ook minder hoog: tot zo'n 22 graden, en tot 19 graden aan de kust."
"Enkel in het uiterste zuiden, in Belgisch-Lotharingen, blijft het droog en kan het nog 24 graden worden", voorspelt Hagedoren.