Welk weer krijgen we tijdens tweede week paasvakantie? Frank Deboosere weet meer

door: STS
Frank Deboosere
Afbeelding bron: Photonews

Weerman Frank Deboosere blijft elke dag nauwgezet het weer in de gaten houden, ook al is hij inmiddels met pensioen. En dus weet hij ook al welk weer we volgende week krijgen.

De eerste week van de paasvakantie kregen we stralend weer. Zet dit zich tijdens de tweede week voort, of gaat het weer uit een ander vaatje tappen?

Het lijkt erop dat we minder zon krijgen, wat lagere temperaturen, en ook neerslag. "Zie het als een terugkeer naar normaler Belgisch weer. Af en toe zien we de zon, maar niet zo vaak als de afgelopen dagen. Dat was echt uitzonderlijk", vertelde Frank Deboosere aan Het Nieuwsblad.

Maandag, donderdag en vrijdag blijft het droog en komt de zon er geregeld door. Dinsdag lijkt de natste dag van de week te worden. "Dan trekt een neerslagzone, eventueel met lokaal onweer, vanaf Frankrijk over ons land", weet het KMI. "Ook woensdag wordt het zwaarbewolkt, met vooral over het oosten kans op enkele buien."