Lesley-Ann Poppe en haar partner Kevin hebben wel heel slecht nieuws gekregen

door: PMN
Afbeelding bron: Photonews

Lesley-Ann Poppe heeft slecht nieuws gekregen. Dat raakte dinsdag bekend.

Lesley-Ann Poppe en haar partner Kevin Lebreton zijn opnieuw in het nieuws, en deze keer is het allerminst positief. Het duo kreeg een fikse financiële klap te verwerken na een uitspraak van de Gentse ondernemingsrechtbank. Volgens Het Laatste Nieuws moeten ze ruim 13.000 euro betalen na een conflict met een voormalige medewerkster.

Zeynep Özcan, die tot september vorig jaar lesgaf aan de ‘Beauty Academy’ van Lesley-Ann en Kevin, had een bedrag van 15.000 euro geëist voor openstaande facturen. De rechtbank volgde haar daarin bijna volledig. Het vonnis: Lesley-Ann en haar partner moeten haar 12.025 euro betalen, plus een forfaitaire schadevergoeding van 1.202,50 euro.

De ‘Beauty Academy’ is ondertussen opgedoekt, maar dat verandert niets aan de uitspraak. Bovenop de boete komen ook nog de gerechtskosten, die oplopen tot 1.401,26 euro. Alles samen goed voor een financiële kater van 14.628,76 euro voor het koppel. Of ze in beroep gaan tegen het vonnis, is voorlopig niet bekend.