Peter Van de Veire heeft iets nieuws gevonden waar je niet omheen kan

Peter Van De Veire
Afbeelding bron: Instagram@ttartists

Peter Van de Veire heeft een nieuwe uitdaging gevonden. Dat nieuws raakte dinsdag bekend.

Peter Van de Veire staat opnieuw achter de draaitafels, dit keer met een opvallend nieuw project: de Eurovision Experience. Na een korte dj-set op Kamping Kitsch vorig jaar, volledig opgebouwd rond Songfestivalnummers, kreeg hij opnieuw zin om het podium op te zoeken. “Eigenlijk ging ik niet meer deejayen, maar het publiek was zó enthousiast dat ik de smaak weer te pakken kreeg,” vertelt hij aan HLN.

Voor zijn show combineert Peter nostalgie met entertainment. Hij stelde een eigenzinnige Songfestivalset samen, liet een nieuwe dansoutfit maken en riep de hulp in van twee dansers van Dansmetlaura uit Deinze. Zelf draait hij met een USB-stick en kreeg hij hulp van een andere dj om de muziek aan elkaar te mixen. “Het belangrijkste is dat het publiek zich amuseert,” zegt hij nuchter. (Lees verder onder de post)

Opvallende sidekick tijdens de show is Sandro Kim, die wordt voorgesteld als de broer van Songfestivalwinnares Sandra Kim. Veel is er nog niet over hem bekend, maar dat mysterie maakt het alleen maar boeiender. De kans is groot dat het publiek hem snel zal leren kennen.

De komende weken is de Peter Van de Veire Eurovision Experience te zien op verschillende festivals, waaronder het Fantasia Festival in Hamme, de Gentse Feesten, de Hoebelfeesten in Vlezenbeek en Temse tussen de Torens. Een show vol glitter, muziek en knipoogjes naar het grootste liedjesfeest van Europa, helemaal op maat van wie houdt van sfeer en verrassingen.