Tom Waes trekt conclusies na zijn horrorcrash

door: PMN
Tom Waes
Afbeelding bron: Photonews

heeft vorig jaar veel geluk gehad. Hij maakte een horrorcrash aan de Kennedytunnel. Gelukkig overleefde hij het.
 

had vorig jaar in november 2,44 promille alcohol in zijn bloed toen hij met zijn oldtimer Porsche tegen een botsabsorbeerder reed, vlak voor de Kennedytunnel in Antwerpen. Hij liep onder meer een gebroken heup en ribben op.

De 56-jarige presentator excuseerde zich eerder al voor het incident. Nu komt hij er nog eens op terug, tijdens een bezoek aan Nederlandse wegenwerkers.

“Het is dankzij die botsabsorbeerder dat ik hier nu nog sta,” beseft Tom. “Het had helemaal anders kunnen aflopen.”

"Ik heb nu cruisecontrol ontdekt en rijdt netjes binnen de normen"

Tom werd op 26 maart uitgenodigd door de Nederlandse Vakgroep Specialistische Wegenbouw (VSW) van Bouwend Nederland, een bouwbedrijf dat onder meer botsabsorbeerders levert. "Ik heb nu cruisecontrol ontdekt,” gaat Tom verder.

“Ik rij echt heel traag en netjes binnen de normen. Ja, het ongeval heeft mijn rijgedrag wel wat veranderd. Ik heb een soort tweede kans gekregen. Als je ziet hoe ik uit die auto ben gehaald en hoe ik eraan toe was, dan ben ik heel blij dat ik hier nog sta. Dan moet je daar iets mee doen.”

Tags Tom Waes