Wat goed! Siska Schoeters neemt verrassend besluit tijdens 'Zomerhit'

Siska Schoeters Siska Schoeters is een presentatrice. Ze heeft lang voor Studio Brussel gewerkt. Tegenwoordig werkt ze voor Radio 2. De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973. Margriet Hermans is een zangeres, presentatrice en voormalig politica. Ze heeft een dochter Celien Deloof.
Siska Schoeters
Zomerhit
Margriet Hermans
Wie zomer zegt, denkt ook aan de 'Zomerhit De ‘Radio 2 Zomerhit’ is een liedjesevenement dat jaarlijks georganiseerd wordt. Het vond voor het eerst plaats in 1973. Margriet Hermans is een zangeres, presentatrice en voormalig politica. Ze heeft een dochter Celien Deloof.
Zomerhit
Margriet Hermans
De komende vijf weken staat er dan ook heel wat op het spel. Ook morgen staat er weer een nieuwe uitzending gepland van de televisieshow. In 'De Zondag' verklapt Siska Schoeters Siska Schoeters is een presentatrice. Ze heeft lang voor Studio Brussel gewerkt. Tegenwoordig werkt ze voor Radio 2.
Siska Schoeters
Het klinkt misschien wat schraal, maar ik ben gestopt met drinken”, vertelt ze in de krant. “Niet dat ik ervoor zo’n zatlap was, maar tijdens zo’n reeks shows streef ik naar nuchterheid. Ik slaap dan beter, waardoor ik me ook beter en frisser voel”, merkt Siska. “Vorig jaar heb ik dat trouwens ook zo gedaan.”
Ook het huishouden gaat makkelijker. "Een ordelijk huis zorgt ook voor een ordelijk hoofd. Als alleenstaande moeder is dat telkens een zotte puzzel om te leggen, maar ik heb alles momenteel prima geregeld”, besluit Siska.