Klaasje Meijer heeft eerste succes te pakken na K3: “Wat een uitdaging was dit!”

Klaasje Meijer Klaasje Meijer is een zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
Klaasje Meijer
K3
Deelnemen aan de ‘Big Balance’ kan wel tellen als uitdaging. Met zes bekende Nederlanders ging Klaasje Meijer Klaasje Meijer is een zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3.
Klaasje Meijer
In de finale, die doorging in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam, legde het ex-K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep.
K3
K3
Iets waar ze ongelooflijk trots op mag zijn. “Wat een uitdaging was dit! Uiteindelijk was ik in staat om de juiste focus te pakken. We hebben allemaal onze grenzen verlegd tijdens de afgelopen vier maanden”, schrijft ze op haar Instagram.