Sabine Hagedoren openhartig over haar kinderen na dood van hun papa

Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren
“Lise zorgt eerder voor Lars en hij profiteert daar een beetje van”, vertelt Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren
“Vijf jaar geleden is hun papa overleden en dan ben je nog meer op elkaar aangewezen natuurlijk. Daarvoor ben je met twee om je kinderen op te voeden. En toen mijn man wegviel, was ik het alleen nog.”
Die situatie zorgde ervoor dat Sabine nog hechter is geworden met haar kinderen. “Ze kwamen met al hun vragen naar mij. Wat maakt dat je heel close alles met elkaar overlegd. Onze band is zeker nog hechter geworden.”