Het is duidelijk: Deze persoon moet zaterdag 'Big Brother' verlaten

Big Brother
Afbeelding bron: Play4

Zaterdag is er zoals elke week weer een 'Big Brother'-liveshow. De kijkers zullen bepalen welke deelnemer het programma als tweede moet verlaten.

Sinds donderdag zijn de genomineerden van 'Big Brother' bekend. Het zijn Ariana, Randy, Tyron en Doriana.

Het is nu aan de kijkers om uit te maken wie van hen mag blijven en wie onherroepelijk moet vertrekken. Zoals steeds worden er online alvast polls georganiseerd om te voorspellen hoe dat zal gaan.

Daaruit valt op te maken dat er een duidelijke favoriet is. Dat is Randy. Hem zouden de kijkers nog in het huis willen houden.

Wie er daarentegen naar alle waarschijnlijkheid naar huis moet, is Ariana. Zij krijgt de minste stemmen.

Dat heeft ongetwijfeld iets te maken met het feit dat Ariana niet bepaald het zonnetje in huis is. Ze voelt zich duidelijk niet goed in de groep en dat is niet altijd bevorderlijk voor de sfeer.

Toch zijn er ook heel wat kijkers die haar verdedigen. "Beseffen jullie dat, als Ariana eruit is, het gedaan is met drama?", klinkt het bij hen. "Puur voor de sensatie mag ze van mij blijven."

"Ariana liegt misschien veel, maar daarnaast is ze wel heel vriendelijk als je een gesprek met haar hebt, één op één. Ze is een rechtuit persoon. Laat Doriana maar naar huis gaan, hoe ze Tom aansprak ben ik nog niet vergeten." Misschien heeft Ariana dus nog een kans!