"Of Hubert uit Don't Worry, Be Happy vogel voor de kat is na overlijden van zijn broer?"
Een maand geleden kwam er het droevige nieuws dat Louis Robberechts overleden was. We kennen hem van het Play4-programma Don’t Worry, Be Happy. Hij werd 88 jaar.
Louis woonde samen met zijn vier jaar jongere broer Hubert op hun boerderij in Opwijk. Programmamaker Peter Boeckx was aanwezig op de begrafenis van Louis en bracht intussen ook een bezoek aan Hubert.
“Hij zag er goed uit en heeft nog veel levenslust. Hij eet en slaapt goed, alleen maar positief. Hij woont zelfs nog steeds op de boerderij”, vertelt Peter in Het Laatste Nieuws.
"Hubert ziet er goed uit en heeft nog veel levenslust"
Programmamaker Peter Boeckx
De programmamaker is positief verrast door Hubert. “Ik had altijd gedacht dat als Louis ooit zou wegvallen, Hubert een vogel voor de kat zou zijn. Maar dat blijkt absoluut niet het geval. Er komt dagelijks volk over de vloer.”
Toch betekent dat niet dat Hubert het verlies van zijn broer al volledig verwerkt heeft. “In het begin was het heel moeilijk. Die mannen waren bij wijze van spreken aan elkaar vastgegroeid. Maar hij zei me dat hij het moest aanvaarden en verder moest met het leven.”