James Cooke haalt uit naar kranten die kritiek geven op zijn programma ‘James & Co’: “Zo voorspelbaar”

James & Co - James Cooke
Afbeelding bron: Play4

James Cooke heeft met ‘James & Co’ een nieuw programma. We zien het twee keer per week bij Play4. Er is al wel kritiek opgekomen.
 

James Cooke haalt goede kijkcijfers met zijn programma James & Co. Desondanks komt er kritiek. “Negatieve commentaren in de kranten glijden van mij af,” reageert de presentator in Dag Allemaal.

“De cijfers van James & Co zijn goed, de kijkers zijn content, da’s het belangrijkste. Wat mensen mij persoonlijk komen vertellen aan het tankstation, daar hecht ik waarde aan.”

Reviews
James haalt ook uit naar de journalisten die slechte reviews schrijven over zijn programma. “Meestal zijn die reviews ook voorspelbaar, zeker als ze komen van mensen die niet thuis zijn in dit genre.”

Aanpassing
Hij is in ieder geval niet van plan om het programma aan te passen. “Dat ik Conner Rousseau naar z’n liefdesvoorkeur pols, is een ingeving van het moment. Dat interesseert mij, dus misschien willen de kijkers dat ook weten, denk ik dan.”