Tine Embrechts zit met een probleem na 'De tafel van Tine'

De Tafel - Tine Embrechts
Afbeelding bron: Play4

Vanaf maandag neemt Gert Verhulst drie weken pauze bij 'De tafel van Gert'. Tine Embrechts neemt de fakkel tijdelijk van hem over.

'De tafel van Gert' wordt drie weken 'De tafel van Tine'. Voor Tine Embrechts was het een enorme verrassing toen ze door Play4 gevraagd werd om het programma te presenteren.

Ze is er erg blij mee, niet alleen omdat ze zin heeft in de uitdaging, maar ook omdat ze beseft dat het nog steeds niet zo veel voorkomt dat een rijpere vrouw een talkshow presenteert. Ze wordt volgende maand namelijk 50.

Rondom haar ziet ze dat veel presentatrices boven de 50 van het scherm verdwijnen, en ook zij is daar bezorgd over. "Ga ik nog werk hebben?", vraagt ze zich af.

Aan Het Laatste Nieuws vertelt ze dat ze na 'De tafel van Tine' maar liefst zes maanden werkloos zal zijn, tot ze in het najaar opnieuw in het theater staat. "Er komen altijd wel onverwacht nieuwe projecten op mijn pad, maar in mijn achterhoofd blijft die onzekerheid telkens spelen."

"Iedereen moet zijn rekeningen betalen, ook ik. En ik heb een groot gezin te onderhouden", klinkt het. "Het is een struggle die ik bij ouder wordende actrices én acteurs zie."