Vanavond op tv: Een groots gala en een ontvoering

Gouden K's
Afbeelding bron: VRT1

Vanavond kijken we naar een groots gala. Er worden daar ook prijzen uitgereikt. Verder is er ook nog een ontvoering.

ZATERDAG 31 JANUARI

VRT1
Het gala van de Gouden K’s 2025, 20:25 uur

Verslag van de uitreiking van de Gouden K’s 2025 in de ING Arena in Brussel. De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialemediasterren en programma’s waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K’s mee naar huis nemen?

Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma’s zijn in de categorie ‘Ketnet Fictie’: ‘Diede-Skate’, ‘De regels van Floor’, ‘Waiko’, ‘#Like-Me’ en ‘United’.

PLAY
De Premier, 20:30

‘De Premier’ is een actiethriller van Erik Van Looy uit 2016. De hoofdrollen zijn weggelegd voor Koen De Bouw (de premier), Tine Reymer (Christine), Charlotte Vandermeersch (Eva) en Saskia Reeves (Amerikaanse president).

Op weg naar een Europese top wordt de Belgische eerste minister ontvoerd. Hij krijgt de opdracht om de president van de Verenigde Staten, met wie hij een exclusief gesprek zal hebben, te vermoorden. Doet hij dat niet, dan wordt zijn gezin afgemaakt.

Tags