Rani De Coninck is geschokt: “Walgelijk dat mensen elkaar dit kunnen aandoen”

Het verhaal van het 14-jarige meisje dat enkele weken geleden werd verkracht in Gent en daarna uit het leven stapte, veroorzaakt veel beroering. Ook Rani De Coninck Rani De Coninck is een presentatrice. Ze heeft voor Medialaan gewerkt. Ze is nu presentatrice bij de radiozender Joe FM.
Rani De Coninck
Het nieuws over het 14-jarige meisje uit Gavere dat verkracht werd door drie jongens, blijkt veel mensen te raken. Radiopresentatrice Rani De Coninck Rani De Coninck is een presentatrice. Ze heeft voor Medialaan gewerkt. Ze is nu presentatrice bij de radiozender Joe FM.
Rani De Coninck
“Misselijk werd ik ervan, van dit verhaal”, schrijft ze. “Walgelijk dat mensen elkaar dit kunnen aandoen.” Ze is duidelijk geschokt.
Naast haar verontwaardiging wil ze ook nog haar medeleven tonen: “Mijn diepste medeleven met de ouders van dit meisje."