Nóg maar eens slecht nieuws voor koning Albert

Vorige week dinsdag werd koning Albert II Albert II was tussen 9 augustus 1993 en 21 juli 2013 de zesde koning der Belgen.
koning Albert II
Al bijna een week ligt koning Albert in het ziekenhuis in Sint-Lambrechts-Woluwe. Alles in acht genomen stelt hij het goed, maar gezien zijn leeftijd besloten de artsen hem er langer te houden, ter observatie.
Al een paar keer is het moment van zijn ontslag uitgesteld. Eerst werd er gezegd dat hij afgelopen donderdag misschien naar huis mocht, dan weer zou het begin deze week zijn.
Aan Het Laatste Nieuws laat royaltywatcher Wim Dehandschutter nu weten dat het tijdstip nóg maar eens verschoven is: "later deze week" weer mag Albert weer naar huis. Volgens het paleis is er evenwel geen reden tot bezorgdheid.