Prins Harry en Meghan Markle verrassen iedereen met dit nieuws

door: PMN
Harry en Meghan
Afbeelding bron: lev radin / Shutterstock.com

Prins Harry en Meghan Markle hebben een verrassend besluit genomen. Het nieuws had niemand verwacht. 

Prins Harry en Meghan Markle wonen in de Verenigde Staten, maar hebben nu ook een villa gekocht in Portugal. Dat melden verschillende media. De villa ligt in het luxe CostaTerra Golf en Ocean Club-resort in Melides, ongeveer een uur ten zuiden van Lissabon. De villa wordt geschat op zo'n 4,3 miljoen euro.

De villa van Prins Harry en Meghan Markle is gelegen in hetzelfde resort als die van prinses Eugenie en haar echtgenoot Jack Brooksbank. Harry en Meghan hebben een goede band met hen.

Prins Harry en Meghan Markle hebben een villa in Portugal gekocht

Met de koop van de villa doen Harry en Meghan een goede zaak. De vastgoedprijzen in de regio lopen er heel hoog op, wat maakt dat veel locals zich uitgesloten voelen.

De koop van de villa kan ook een toenadering zijn tot Harry's familie. Op die manier kunnen ze de banden weer wat nauwer aanhalen. Het koppel heeft ook nog heel wat vrienden in Europa wonen.