Lidl pakt uit met verrassend artikel tegen spotprijs: Amper 14,99 euro

door: PMN
Lidl
Afbeelding bron: MRO

Lidl blijft zijn klanten verrassen. De supermarktketen heeft tegenwoordig een verrassend artikel in het assortiment. Je kan het kopen tegen een spotprijs.
 

Tegenwoordig kan je bij Lidl ook pumps kopen voor onder je galajurk. Dat schrijft Het Nieuwsblad. De supermarkt hoopt dat dit even succesvol wordt als het Lidl-kledinggamma.

In de Lidl-webshop zijn de pumps verkrijgbaar voor 14,99 euro. Ze hebben een gele hak van 8 centimeter hoog en een blauwe of rode body. Opvallend is dat de pumps volledig in de huisstijl van Lidl zijn ontworpen.

Je kan bij Lidl nu ook pumps kopen voor maar 14,99 euro

De pumps maken deel uit van de kledingcollectie waarmee Lidl in 2020 is gestart. Naast pumps kan je ook sokken, t-shirts, slippers, sneakers en trainingspakken van Lidl kopen. De verkoop hiervan is een groot succes geworden.

Of de pumps even populair zullen worden, blijft afwachten. Het is in ieder geval een gewaagde keuze om ze aan het assortiment toe te voegen. Wie de pumps draagt, zal ongetwijfeld opgemerkt worden.

Tags lidl