Topdeal: Lidl zet bekroond product in promotie vanaf 6 mei

Lidl
Afbeelding bron: Photonews

Lidl zet vanaf 6 mei een product in de promotie dat al jarenlang uitstekende beoordelingen krijgt in tests in verschillende landen. Het gaat om vloeibaar wasmiddel van het huismerk dat de concurrentie met bekende A-merken moeiteloos aankan en dat je nu aan een verminderde prijs kan aankopen.

Wie op zoek is naar een goed en goedkoop wasmiddel, hoeft niet altijd naar de grote A-merken te grijpen. Het vloeibare wasmiddel van het Lidl-huismerk Formil bewijst al jaren dat een huismerk perfect kan concurreren met duurdere alternatieven. Uit tests van consumentenorganisaties in verschillende landen blijkt dat Formil uitstekende prestaties levert op vlak van waskracht en prijs-kwaliteit.

Formil scoort al jaren sterk in onafhankelijke tests

Dat Formil niet zomaar een goedkoop alternatief is, blijkt uit verschillende onafhankelijke vergelijkingen in Europa. In Engeland werd Formil Biological Gel uitgeroepen tot beste bio-wasmiddel.

Ook in Nederland kreeg Formil White vloeibaar een uitstekende beoordeling van de Consumentenbond. Die organisatie staat bekend om haar strenge producttests en objectieve vergelijkingen, waardoor zo’n erkenning veel gewicht heeft bij consumenten.

In België kwam het vloeibare wasmiddel van Formil eveneens meermaals sterk naar voren in tests van Testaankoop. Vooral de combinatie van sterke wasprestaties en een lage prijs zorgt ervoor dat het product regelmatig beter scoort dan veel duurdere concurrenten.

Lidl verwijst ook expliciet naar het label 'Beste van de test' in de folder, wat aantoont dat de retailer volop inzet op de bewezen kwaliteit van zijn eigen merk. Voor veel consumenten is dat een extra argument om voor Formil te kiezen in plaats van voor aanzienlijk duurdere alternatieven.

formil wasmiddel Lidl

Nieuwe promotie maakt Formil nog aantrekkelijker

Naast de goede testresultaten speelt uiteraard ook de prijs een grote rol. Lidl lanceert nu een tijdelijke promotie op Formil vloeibaar wasmiddel Color of White Super Geconcentreerd.

Tijdens de actieperiode van 6 tot en met 12 mei 2026 kosten twee bussen samen slechts 4,99 euro, terwijl de normale prijs 6,70 euro bedraagt. Dat betekent een directe besparing van 1,71 euro.

Elke bus is goed voor 28 wasbeurten, waardoor klanten in totaal 56 wasbeurten krijgen voor minder dan vijf euro. Omgerekend komt dat neer op slechts 9 cent per wasbeurt, wat uitzonderlijk goedkoop is in vergelijking met veel andere vloeibare wasmiddelen op de markt.

Kwaliteit én lage prijs blijven doorslaggevend

In tijden waarin gezinnen steeds bewuster omgaan met hun budget, wordt prijs-kwaliteit belangrijker dan ooit. Producten zoals Formil tonen dat een laag prijskaartje niet automatisch minder kwaliteit betekent.

Integendeel: wanneer consumentenorganisaties in meerdere landen tot dezelfde conclusie komen en een huismerkproduct blijven bekronen, versterkt dat het vertrouwen van de consument.

Voor wie wil besparen op wasmiddel zonder in te leveren op resultaat, is deze promotie bij Lidl bijzonder interessant. Zeker omdat het gaat om een product dat zijn kwaliteit al meermaals onafhankelijk heeft bewezen.