Lesley-Ann Poppe is duidelijk: "Waarom ik geen contact meer heb met Tanja Dexters?"

Lesley-Ann Poppe Lesley-Ann Poppe is een model en een televisiepersoonlijkheid. Ze werd bekend door haar deelname aan 'Komen Eten'. Ze heeft ook vijf boeken uitgebracht. Tanja Dexters is een model, presentatrice en zangeres. In 1998 werd ze verkozen tot Miss België. Ze heeft ook meegedaan aan 'Sterren Op Het Ijs'.
Lesley-Ann Poppe
Tanja Dexters
Tanja Dexters Tanja Dexters is een model, presentatrice en zangeres. In 1998 werd ze verkozen tot Miss België. Ze heeft ook meegedaan aan 'Sterren Op Het Ijs'. Lesley-Ann Poppe is een model en een televisiepersoonlijkheid. Ze werd bekend door haar deelname aan 'Komen Eten'. Ze heeft ook vijf boeken uitgebracht.
Tanja Dexters
Lesley-Ann Poppe
De twee hebben elkaar al een tijdje niet gezien en daar zegt Lesley-Ann wat over aan Dag Allemaal: "Daar heeft die rechtszaak niets mee te maken. Onze vriendengroepen zijn gewoon wat uit elkaar gegroeid."
"Maar wat ik er nu van vind? Tja, ik vind het heel erg voor haar en haar dochtertje", besluit ze.