Ongelooflijk: bekende videogame-auto komt dankzij BMW tot leven ter gelegenheid van 30-jarig jubileum
In 2005 kwam de BMW M3 GTR in Need for Speed: Most Wanted voor het eerst in de digitale wereld tot leven, en sindsdien is de iconische wagen niet meer weg te denken uit het geheugen van miljoenen gamers. Nu heeft BMW het eerbetoon aan deze legendarische wagen werkelijkheid gemaakt.
In het kader van het dertigjarig jubileum van de Need for Speed-gameserie heeft BMW de M3 GTR tot in detail nagebouwd. Het resultaat is een verbluffende replica die sinds 27 januari te bewonderen is in BMW Welt in München.
In Most Wanted komt de speler aan in Rockport City met deze M3 GTR om zichzelf op de kaart te zetten, maar al snel verliest hij de wagen aan de slechterik, Razor. Het wordt de taak van de speler om zijn wagen terug te winnen door de blacklist van straatracers te doorbreken en een race te winnen tegen Razor.
BMW besloot de M3 GTR na te bouwen ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Need for Speed-franchise. De replica is gemaakt van een originele M3 GTR uit 2001, die eerder werd gebruikt in de Amerikaanse versie van Le Mans.
De auto is uitgerust met een krachtige V8-motor die 450 pk levert, wat zorgt voor een topsnelheid van 260 km/u. Dit maakt de auto niet alleen een oogverblindende verschijning, maar ook een monster op de weg.
Celebrating three decades of #NeedForSpeed with BMW! ð¤©
— Need for Speed (@NeedforSpeed) November 26, 2024
Here is the Most Wanted M3 GTR, the real deal, in real life ð
Check out the Speedhunters special feature below, and visit BMW Welt in Germany to check out the legend in person ð
ð Read: https://t.co/MVU5VscPwP pic.twitter.com/QoKvLkp1XS