De Condé spreekt zich duidelijk uit over de ambities van KRC Genk en wat we nog mogen verwachten qua transfers

De ambities van KRC Genk
In de voorbereiding gaat het alvast goed voor de Limburgers. "We hebben een goeie stage achter de rug, met weinig blessures. Zo goed als iedereen is fit, dat is het allerbelangrijkste", vertelt De Condé in Sporza, die nog volop bezig is met het afronden van enkele transferdossiers.
"Er sluimeren nog wat dossiers, al is dat niet nieuw. We verwachten dat Tolu en El Ouahdi nog zullen vertrekken. Er is wel wat vraag en daarop anticiperen wij", zegt de technisch directeur.
"Intussen blijven ze gewoon meetrainen met de groep. Ze zijn superprofessioneel. Dat is ooit wel eens anders geweest."
De transfermarkt draait voorlopig traag, mede door het WK voor clubs, maar Genk blijft voorbereid op elk scenario. "Als Tolu of El Ouahdi vertrekken, dan zullen zij vervangen worden. We willen op elke positie dubbel bezet zijn. En als Tolu gaat, zal Oh ook het vertrouwen krijgen om in de spits te tonen wat hij kan. De top 3 en Europees voetbal: dat is onze ambitie", klinkt het bij de Limburgers.