Grote afkeuring voor wat KRC Genk doet na nederlaag tegen Charleroi
KRC Genk
Genk verliest van Charleroi
De nederlaag van KRC Genk
“Achteraf was iedereen boos: supporters, spelers, staf en bestuur. De deur van de kleedkamer bleef een uur dicht. Wat niet oké is, want ook na een nederlaag ben je de fans een reactie verschuldigd”, zegt Stef Wijnants aan Het Belang van Limburg.
Dat Bryan Heynen als aanvoerder naar de kant gehaald wordt bij een achterstand zegt heel erg veel. “Je merkt dat ook hij de sputterende boemeltrein niet meer op de rails krijgt als kapitein. Dan moet je toch concluderen dat het diep zit bij Genk.”
Mislukte transfer als oorzaak
De gemiste transfer van Oh naar Stuttgart is volgens de analist de oorzaak van alle kwaad. Dat heeft ervoor gezorgd dat er nooit meer duidelijkheid kwam over de hiërarchie in de spits bij Genk. Met alle gevolgen van dien.
Ook Nicky Hayen slaagt er niet in om voor beterschap te zorgen. “Met een spelersgroep als deze, met zoveel kwaliteit, moet je gewoon veel beter kunnen doen. Dit Genk had altijd minstens vierde moeten worden”, besluit hij.