Hans Vanaken beleefde zenuwslopende namiddag tegen Antwerp: "Je wil het voorkomen, maar toch gebeurde het"

Hans Vanaken
Afbeelding bron: Photonews

Club Brugge leek zondag op weg naar een makkelijke overwinning tegen Antwerp. Maar in het slotkwartier werd het plots nog spannend: Antwerp kwam terug tot 2-3. Kapitein Hans Vanaken gaf na afloop toe dat Club het zichzelf lastig maakte. 

“We hebben het zelf nog spannend gemaakt", zuchtte Hans Vanaken in Het Laatste Nieuws. “Twee verkeerde ballen leidden twee counters in. Dat was niet nodig.” 

Club Brugge speelde volgens Vanaken een sterke wedstrijd tot aan het derde doelpunt. "Je geeft niets weg en plots moesten we toch nog verdedigen. Het is iets dat te makkelijk in de hoofden kruipt. Concentratieverlies, slechte passes. Dit mocht nooit meer een match zijn.” 

Volgens Vanaken gebeurt het te vaak dat Club in de slotfase de controle verliest tegen Antwerp. "Je wil het voorkomen, maar toch gebeurde het weer. Daar moet je stappen in zetten.” 

Toch pakt Club Brugge de drie punten en wacht er zondag een topwedstrijd tegen leider KRC Genk. Het verschil bedraagt vier punten. 

Tags