Het gaat van kwaad naar erger bij Belgische voetbalclub, die nu ook de technisch directeur aan de deur zet

Tim Matthys
Afbeelding bron: Photonews

KV Mechelen heeft sportief directeur Tim Matthys ontslagen. Vorige maand moest de club ook nog trainer Besnik Hasi ontslagen. 

KV Mechelen begon het seizoen goed, maar ging daarna snel achteruit. Na slechts 7 punten op 30 besloot de club in maart afscheid te nemen van Hasi. Ook Matthys moet nu vertrekken na 2,5 jaar bij de club. 

Matthys was sinds eind 2022 sportief directeur van KV Mechelen, nadat hij zijn rol als scout bij Anderlecht had opgegeven. Hij had zelf 139 wedstrijden voor de club gespeeld en werd aangesteld om het sportieve beleid te verbeteren. 

Op de website van de club werd Matthys bedankt voor zijn inzet en harde werk. "Een verschil in visie ligt aan de basis van dit ontslag. De club wil Tim bedanken voor zijn werk de afgelopen jaren." 

KV Mechelen is op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Morgenavond spelen de Kakkers thuis tegen Dender in de Europe Play-offs. 

Tags