‘Jean Kindermans mist absolute toptransfer voor Royal Antwerp FC’

Royal Antwerp FC
Afbeelding bron: Photonews

Jean Kindermans is druk in de weer bij Royal Antwerp FC. Al miste hij deze winter wel een toptransfer voor The Great Old.

Jean Kindermans werkte tientallen jaren in de jeugdopleiding van RSC Anderlecht, maar is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC als hoofd van de jeugdopleiding.

Aan La Dernière Heure vertelt hij dat hij afgelopen winter probeerde om Rayana Bounida, het grote toptalent van Ajax Amsterdam, wilde binnenhalen.

Kindermans kende Bounida bijzonder goed, want hij kwam uiteindelijk van bij Anderlecht. Toen Bounida geen contractverlenging wilde tekenen bij Ajax waagde Kindermans zijn kans.

“Als Marc Overmars mij een vraag stelt over Bounida, die op een gegeven moment op de markt was, dan geef ik mijn mening”, zegt Kindermans.

Uiteindelijk tekende Bounida toch een nieuw contract bij Ajax, nadat de 19-jarige de garantie kreeg om te mogen aansluiten bij de A-kern.