N-VA-politicus benoemd tot nieuwe CEO van de Pro League

Tot voor kort stonden Vincent Mannaert (Club Brugge Club Brugge is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League. Wouter Vandenhaute is een Belgische ondernemer, televisiemaker en voormalige sportjournalist.
Club Brugge
Wouter Vandenhaute
Lorin Parys
Het bestuur van de Pro League hamerde erop dat de nieuwe voorzitter iemand was buiten het voetbal. De persoon in kwestie mocht ook geen connecties hebben met een club. Parys was wel iets meer dan een jaar actief als operationeel directeur bij Club Brugge Club Brugge is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League.
Club Brugge
Vandaag werd de kandidatuur van Parys besproken door de Raad van Bestuur en op de Algemene Vergadering. De 45-jarige politicus was meteen een grote kanshebber voor het voorzitterschap en werd zonder veel discussie benoemd tot nieuwe CEO.