OH Leuven neemt afscheid van trainer na controversiële uitspraken
Na een reeks teleurstellende prestaties en een ongelukkige uitspraak over zijn aanvallers is Óscar García ontslagen als hoofdtrainer van OH Leuven. De Spanjaard leidde de Leuvenaars sinds oktober 2023.
Na slechts 16 punten uit 14 wedstrijden werd het duidelijk dat het vertrouwen in García was verdwenen. Het is de derde keer dit seizoen dat een eersteklasser van coach wisselt, na Christian Lattanzio bij STVV
“We kunnen geen spits kopen die tien doelpunten maakt op een seizoen.” Deze uitspraak van de Spanjaard viel niet goed binnen de club, vooral na de recente investeringen in de spelerskern.
De opmerking van García over de spitsen was dus de druppel die de emmer deed overlopen. Het werd duidelijk dat zijn relatie met de kleedkamer onder druk stond.
Na slechts 16 punten uit 14 wedstrijden was t het vertrouwen in de coach helemaal verdwenen, wat leidde tot zijn vertrek. Academy Manager Hans Somers neemt voorlopig de taak van García over voor de wedstrijd tegen Union.