Paul Gheysens ziet pion uit zijn entourage opstappen bij Royal Antwerp FC

door: BVDO
Royal Antwerp FC
Afbeelding bron: Photonews

Royal Antwerp FC verliest een lid in de Raad van Bestuur. Ex-minister Philippe Muyters is opgestapt.

Muyters was sinds december 2021 in de Raad van Bestuur van Royal Antwerp FC opgenomen. Daar beleefde hij heel mooie tijden, met onder andere de legendarisch dubbel.

Het nieuws raakte nu pas bekend dat Muyters op 9 november van vorig jaar opgestapt is in de Raad van Bestuur van de club. Zo heeft Paul Gheysens de touwtjes nog meer in handen.

“Sinds ik in juni fractievoorzitter van de N-VA in het Vlaams Parlement werd, kwam er veel werk bij en werd het moeilijk om nog veel vergaderingen en wedstrijden bij te wonen, zeker omdat ik ook tijd wil doorbrengen met mijn kleinkinderen”, klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Zijn drukke agenda zorgde dat hij moest passen, maar Muyters blijft wel supporter van The Great Old. Hij hoopt dat de club zich kan blijven ontwikkelen om minder afhankelijk te zijn van Gheysens op financieel vlak.

De Raad van Bestuur van The Great Old bestaat voortaan uit voorzitter Paul Gheysens, echtgenote Ria, zoon Michael, dochter Marie-Julie, Steve Van den Kerkhof, Jürgen Ingels en Jacques Vandermeiren.