Boer Yarne schept duidelijkheid: 'Dit is er na de kus met Joline nog gebeurd'

In 'Boer zkt Vrouw In ‘Boer Zkt. Vrouw’ gaat men opzoek naar een partner voor landbouwers. Het programma wordt gepresenteerd door Dina Tersago en An Lemmens. , full_html
Boer zkt Vrouw
Door alles op Joline in te zetten heeft Yarne in 'Boer zkt Vrouw In ‘Boer Zkt. Vrouw’ gaat men opzoek naar een partner voor landbouwers. Het programma wordt gepresenteerd door Dina Tersago en An Lemmens. , full_html
Boer zkt Vrouw
Enkele uren na het moeilijke gesprek met Janne en Romy bleek echter dat dat wel goed zit. Joline bevestigde haar interesse met een eerste kus. Ondanks zijn liefdesverklaring had Yarne die toch niet zien aankomen.
"Maar het was een hele geruststelling", zegt hij in Het Laatste Nieuws. "Joline is een beetje onzeker en liet niet in haar kaarten kijken."
De kijkers die hopen dat er na die kus nog meer is gebeurd, moet hij teleurstellen. "Ze heeft mij gekust, ja, maar we hebben die eerste avond wel apart geslapen. Zo snel wilden we nu ook weer niet gaan, het bleef bij een kusje", lacht hij.