Enorme uitdaging voor Shania Gooris in 'Dancing With The Stars': "Vind dat vreselijk"
Op zondag wordt de tweede aflevering van 'Dancing With The Stars 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn. Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'.
Dancing With The Stars

Shania Gooris

Shania Gooris Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. 'Dancing With The Stars ' was voor het eerst op tv op 18 oktober 2018. Acht bekende Vlamingen en hun professionele partners nemen het tegen elkaar op om de beste danskoppels te zijn.
Shania Gooris

Dancing With The Stars

"Het klikte meteen tussen ons, en we hebben ondertussen al flink wat afgelachen." Al dat lachen is uiteraard fijn, maar helpt niet altijd bij het dansen, beseft ze.
"Mijn gezicht in de plooi houden: dat gaat de komende weken de grootste uitdaging worden. Zondag brengen ween foxtrot, waarbij ik mezelf omtover tot een femme fatale. Daar hoort een strakke blik bij, maar ik vind dat vreselijk, net als Jesse."
Haar gezichtsuitdrukking is trouwens niet het enige wat haar zorgen baart. Ook haar elegantie laat nog wat te wensen over, geeft ze toe. "Als ik mijn benen, lichaam en armen in bochten wring, ziet dat er niet altijd even sierlijk uit. Het gaat al ietsje beter, maar ik moet blijven oefenen."