Introverte boer Cyriel verrast door persoonlijke vraag te stellen aan Els in ‘Boer Zkt Vrouw’

Cyriel is de meest introverte boer van dit seizoen. Hij vond het heel moeilijk om over zijn gevoelens te spreken. Maar op romantische date met Els komt hij toch wel wat losser.
Wanneer ze op date vertrekken heeft hij voor Els een persoonlijke vraag die hij al zo lang wilde stellen. “Heb je eigenlijk een broek die spant”, vraagt hij Els.
“Weinig”, geeft die toe. “Ik vind dat heel mooi en ik zou je een keer willen zien in een broek die spant. Ik wil een keer je benen zien. Ik ben honderd procent zeker dat je mooie benen hebt”, verduidelijkt hij zijn wel heel verrassende vraag.
Els voelt ook aan Cyriel dat hij zijn hart eindelijk openstelt en na veel aarzelingen komt de eerste kus. “Ik ben heel gelukkig en blij met de afloop. Het is een einde dat ik niet durfde dromen”, glundert Cyriel.