Bekijk de video! Visma toont beelden van de mancave van Wout van Aert

Wout van Aert Parijs-Roubaix
Afbeelding bron: Photonews

Het werd een fantastisch voorjaar voor Wout van Aert. Onze landgenoot pakte als apotheose de winst in Parijs-Roubaix. En dat moet wel een speciaal plekje krijgen in zijn mancave.

Van Aert wint Parijs-Roubaix

Visma Lease a Bike heeft een documentaire gelost over het voorjaar. Die kan je op het Youtubekanaal van Visma Lease a Bike bekijken. Het programma duurt uiteindelijk bijna een uur.

Wie daar ook in al zijn glorie in voorkomt is uiteraard Wout van Aert. Hij won Parijs-Roubaix in de sprint tegen Tadej Pogacar. De overwinning van Visma Lease a Bike van dit voorjaar.

Uiteraard is daar veel aandacht voor. De fiets, tenue en trofee van Parijs-Roubaix krijgt een heel mooi plekje in de mancave van onze landgenoot. En ook daarvan zijn beelden.

Wall of Fame in eigen huis

“Wanneer we dit huis bouwden, droomde ik al langer van mijn eigen ‘Wall of Fame’”, laat Wout van Aert in de video weten. “De fiets en het shirt betekenen het meeste voor mij. Maar ik had ook een speciale helm.”

Alles van die wedstrijd heeft nu een bijzonder plekje gekregen in zijn huis. “Ik vond het cool om de hele set-up van die dag te houden. Ik ben hier elke dag als ik vertrek om te gaan trainen. Het is een extra mooie motivatie.”