Tadej Pogacar heeft een duidelijke boodschap over de wegrit op het WK
Tadej Pogacar sprak op een persmoment over zijn verwachtingen voor het WK op de weg. Hij ging in op het parcours, de concurrentie en zijn persoonlijke motivatie na een teleurstellende prestatie in het tijdrijden.
Tijdens de persconferentie verwees Pogacar naar het WK tijdrijden waarin Remco Evenepoel
Rechtzetten
Pogacar gaf aan dat hij nu zelf ook iets recht te zetten heeft. “Misschien is het zondag aan mij om dat slechte gevoel van de vorige zondag weg te poetsen.” De Sloveen liet daarmee verstaan dat hij niet tevreden was over zijn prestatie en dat hij uitkijkt naar een herkansing in Rwanda.
Pogacar uitte zich uitgesproken over het parcours van het WK. Hij maakte een vergelijking met het circuit van een van de vorige wereldkampioenschappen in Australië. “Dit circuit is veel leuker dan dat in Wollongong. Tien keer beter hier, dat in Australië trok op niks. Sorry, maar het is gewoon zo. Dat was niks voor mij.”
Van ver
Pogacar gaf ook een overzicht van de renners die volgens hem een rol van betekenis kunnen spelen. Hij verwacht aanvallen vanop afstand. “Er zijn er veel die van ver zullen willen aangaan, maar er zullen er ook naar mij kijken.” Hij wees op de sterke prestatie van Evenepoel. “Remco vloog in de tijdrit, dus die zal in orde zijn.”
Daarnaast noemde hij enkele namen uit zijn eigen ploeg. “Ook mijn ploegmaats van UAE zullen er staan, zoals Del Toro. Maar ook Pidcock heeft een goeie Vuelta De Vuelta, of Ronde van Spanje, is een meerdaagse wielerwedstrijd die wordt gehouden in Spanje.
Vuelta
