Tom Boonen bleef Quick-Step trouw, ondanks interesse van wereldploeg: "Ik mocht zelfs zes à acht renners meenemen"
door: Robbie Maes
Afbeelding bron: Photonews
Tom Boonen heeft bijna zijn hele carrière voor Quick-Step gereden, onder leiding van Patrick Lefevere. Toch was er in 2007 een moment waarop hij dicht bij een overstap naar T-Mobile stond.
In de podcast Wielerclub Wattage vertelt Boonen dat T-Mobile hem in 2007 graag wilde hebben. De ploeg had nieuwe sterren nodig na het vertrek van Erik Zabel en de schorsing van Jan Ullrich.
"Ze deden echt hun best om mij te halen", zegt Boonen. "Ik mocht zelfs zes à acht renners meenemen."
Ondanks het aanbod besloot Boonen om bij Quick-Step te blijven. Hij voelde zich niet echt aangetrokken tot de manier van werken bij T-Mobile.
Tijdens zijn loopbaan behaalde Boonen maar liefst 121 overwinningen. Quick-Step bleef zijn thuisbasis van 2003 tot 2017.
Tags