Wout van Aert is gewaarschuwd: wereldkampioen breekt record en lijkt klaar voor Parijs-Roubaix

Tadej Pogacar
Afbeelding bron: Photonews

Tadej Pogacar lijkt klaar voor zijn debuut in Parijs-Roubaix. Gisteren ging de 26-jarige Sloveen opnieuw het legendarische parcours verkennen, en hij liet zien dat hij niet voor niets de wereldkampioen is. 

De ronderenner reed de snelste tijd ooit op de kasseien van Mons-en-Pévèle. De renner reed met een tijd van 4:27 en een gemiddelde snelheid van 40,1 km per uur.  

De verkenning bevatte ook andere beroemde kasseistroken, zoals Trouée d'Arenberg en Carrefour de l'Arbre. Op dat laatste reed hij een tijd van 2:58, wat precies dezelfde tijd was als Wout van Aert vorig jaar. 

Op 10 februari verkende Pogacar volgens Het Laatste Nieuws de kasseien voor het eerst, samen met zijn ploegmaat Wellens. Toen liet hij al weten dat hij de kans op Parijs-Roubaix serieus nam. 

Pogacar is niet alleen fysiek voorbereid, maar lijkt ook mentaal klaar voor de race. Zijn verkenning eindigde trouwens op de finishlijn van Dwars door Vlaanderen in Waregem.

Tags