Kürt Rogiers verrast iedereen: “Alles geregeld om naar Thuis te vertrekken, maar toen zag ik deze persoon opduiken”

Kürt was jaren aan de slag als dj bij Qmusic. “Maar die hebben op een bepaald moment besloten om het roer om te gooien. Ze wilden van hun oude baseline af en zouden meer jonge stemmen naar voor schuiven. Ik ben naar mijn toenmalige baas Erwin Deckers gestapt om eens met hem te babbelen. Want eigenlijk was er voor mij geen volgend radioverhaal meer binnen Qmusic”, zegt Kürt bij Qmusic.
Al snel had de VRT aan de lijn. “Ik kreeg te horen dat er een heel leuke nieuwe rol bij ‘Thuis Thuis is de op een na oudste Belgische soap. De soap wordt uitgezonden op één.
Thuis
"EN TOEN ZAG IK LARS DEWULF VERSCHIJNEN"
Eerst moest hij nog aan VTM
Hij werd uitgenodigd in een zaal. Daar waren onder meer ook de producer en de hoofdschrijver van Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
“Ik heb vlak na de vertoning in mijn auto een lief mailtje gestuurd naar de collega’s van de VRT. Om hen te vertellen dat ik een aanbod had gekregen dat ik niet kon weigeren. En daar heb ik nog steeds geen spijt van”, besluit de acteur.