Politie moet massaal uitrukken: "Gevaarlijke situatie voor buurtbewoners en passanten"

Afbeelding bron: Photonews

De politie is massaal moeten uitrukken omwille van een verwarde man bij wie de stoppen waren doorgeslagen. Hij zorgde voor een gevaarlijke situatie in zijn straat.

Het was donderdagvoormiddag, rond 11.00 uur, toen de politie een melding kreeg van tumult in de Gen. Eisenhouwerstraat in Kuurne.

"Een verwarde man, die volledig over zijn toeren was, gooide allerhande zaken vanuit het raam van zijn woning op straat. Dit leidde tot een gevaarlijke situatie voor de buurtbewoners en de passanten op straat", zegt de politie.

"Onze diensten kennen de man, want er waren al eerder problemen. Vandaar ook dat er voldoende versterking kwam van zowel het droneteam als het tactisch responsteam, om samen zo snel als mogelijk de situatie aan te pakken en op te lossen."

Spoedafdeling van ziekenhuis

Een kleine twee uur later kon de politie de man kalmeren. Hij kon overtuigd worden om op eigen beweging naar buiten te komen. Hij werd geboeid en daarna overgebracht naar de spoedafdeling van AZ Groeninge.

Tags kuurne