Grote stap voor Jani Kazaltzis en vriend Jens: “Deze week is het zover!”
Er staat Jani Kazaltzis Jani Kazaltzis is een stylist en een televisiepersoonlijkheid. Hij heeft ook eigen stylingprogramma's op tv. In 2020 deed hij nog mee aan 'De Containercup'.
Jani Kazaltzis

Jani combineert zijn televisiewerk al een hele tijd met een succesvolle skincarelijn die hij samen met zijn partner Jens uitbouwde. En nu zetten de twee een grote nieuwe stap.
Jani en Jens brachten met hun IOAN hun huidverzorgingsproducten op de markt onder begeleiding van echte expertise. Jens Fissers, de partner van Jani, is immers doctor in de farmaceutische wetenschappen.
Dankzij zijn wetenschappelijke achtergrond en Jani’s sterke gevoel voor branding en lifestyle groeide het merk in sneltempo.
En nu is het tijd voor het volgende hoofdstuk. Op maandag deelde Jani een foto waarop te zien is dat ze binnenkort een eigen winkel IOAN & Friends zullen openen in Maasmechelen Village.
“Opening deze vrijdag”, klinkt het trots bij het koppel, dat poseert voor het winkelpand. Ook Ouzo, hun schattige hondje, was van de partij bij de voorbereidingen.
Het belooft een belangrijke mijlpaal te worden voor hun bedrijf—en eentje waar heel wat fans en shoppers reikhalzend naar uitkijken.