Nieuwsanker Stef Wauters in cynische bui tijdens uitzending

door: WVDS
Afbeelding bron: VTM

Nieuwsanker Stef Wauters had woensdag, net als op andere dagen, heel wat nieuwsfeiten te bespreken. Zo was er de sneeuw die ook Vlaanderen en Brussel zou treffen en de aangekondigde staking in het onderwijs.

“Het hele land komt aan de beurt de komende uren”, vertelt Stef Wauters aan de kijkers van VTM over de komende sneeuwval. Daarna wordt hij er zelfs een beetje cynisch over.

Stef Wauters zucht diep bij aankondiging van sneeuwtapijt voor Vlaanderen en Brussel

“Het gaat geen dik pak worden, er zal maar een paar centimeter sneeuw vallen. In Limburg wat meer en aan zee wat minder. Maar u weet het, dat is in dit land genoeg om alles te laten vastlopen”, zucht Stef.

Tijdens het nieuwsitem over de staking in het onderwijs blijft Stef op eenzelfde manier kritisch in zijn aankondiging. Maandag zouden massaal veel mensen uit het onderwijs gaan staken tegen de plannen van de nieuwe regering om hun pensioen te verlagen.

“Nu, die plannen zijn nog niet afgeklopt en de regering die dat zou moeten doen, die bestaat zelfs nog niet”, klinkt het op dat moment toch een beetje ironisch uit de mond van Stef Wauters.