Royaltywatcher windt er geen doekjes om over prinses Elisabeth: “Daar kan koningin Mathilde nog iets van leren”

Prinses Elisabeth Prinses Elisabeth is als oudste kind van koning Filip en koningin Mathilde troonopvolgster.
Prinses Elisabeth
Royaltywatcher Wim Dehandschutter reisde mee. Aan het einde van de reis gaf de koningin en haar dochter ook een interview aan de meegereisde journalisten.
De journalisten moesten hun vragen wel doorgeven en stelden ook bijvragen. Het is Wim opgevallen hoe goed Elisabeth haar Nederlands is.
“Koningin Mathilde Koningin Mathilde is koningin der Belgen en de echtgenote van koning Filip. Ze hebben samen vier kinderen. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Koningin Mathilde
Familie
“Elisabeth is sowieso een frisse verschijning. Haar goeie kennis van het Nederlands is een enorme troef. Het levert haar heel veel sympathie en goodwill op in Vlaanderen.”